Tarptautinė mokytojų diena Rudaminos meno mokykloje

2017 m. spalio 5 d. Tarptautinės Mokytojų dienos proga Rudaminos meno mokykloje vyko  šventinis koncertas, kurio metu mokiniai mokytojus sveikino muzikiniais kūriniai ir šiltais žodžiais.

Po koncerto mokytojų kolektyvas vyko į edukacinę kelionę po Vilniaus kraštą. Aplankė Maišiagalos dvaro sodybą, kur šiuo metu rūmų pastatas priklauso Vilniaus rajono savivaldybei. Čia aplankė Vilniaus krašto etnografinio muziejaus filialą – Maišiagalos tradicinių amatų centrą kur rengiami įvairūs kultūriniai renginiai.

Po to vyko į išskirtinę kaimo turizmo sodybą „Oreivių užuovėja“. Ten turėjo galimybę pamatyti originalius teminius viešbučio kambarius: „Žvejo“ lovą-valtį, „Gaspadoriaus“ lovą-vežimą su šieno čiužiniu, „Piemenėlio“ lovą-avilį ir kitus kambarius, kur galėjo pajusti tikrą kaimo dvasią.

Mokytojai grįžo namo su puikiom nuotaikom ir pilni kelionės įspūdžių.