Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

1,2 % parama mokyklai

Gerbiami mokinių tėveliai, darbuotojai ir visi, kurie norėtumėte paremti mūsų mokyklą!

Mieli tėveliai, Rudaminos meno mokykla labai džiaugiasi aktyviu Jūsų vaiko dalyvavimu mokyklos veikloje ir jo pasiekimais. Tam, kad galėtume visi kartu gražinti mokyklos aplinką bei gerinti mokymosi sąlygas, maloniai prašytume pervesti iki 1,2% pajamų mokesčio sumos pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą. Tai galite padaryti pildydami formas FR0512, kurias galite gauti iš mokytojų arba jeigu jūs naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti ir išsiųsti 1,2 % formą internetu.

Jei formą FR0512 v2 pildote raštu, jums reikia spausdintinėmis raidėmis užrašyti:
1 – Asmens kodą
2 – Telefoną
3V – Vardą
3P – Pavardę
4 – Adresą
5 – Mokestinis laikotarpis ………………. m.
6S – žymėti X simboliu
E1 – Gavėjo tipas – 2
E2 – rašyti 195474323
E3 – Nepildomas
E4 – Prašoma pervesti pajamų mokesčio dalis (procentais) – iki 1,2%
E5 – rašyti mokestinį laikotarpį, iki kurio skiriate paramą.
Nepamirškite pasirašyti!

Specialios prašymo formos ir pildymo instrukcijos:
FR0512_Forma
FR0512_Pildymo_instrukcija

Iš anksto nuoširdžiai dėkojame mokyklos bendruomenei, bei kitiems asmenims, skyrusiems 1,2% pajamų mokesčio sumos mūsų mokyklai.

Rudaminos meno mokyklos administracija

Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara

Dailės klasė