Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

1,2 % parama mokyklai

Gerbiami mokinių tėveliai, globėjai, darbuotojai ir visi, kuriems rūpi mokyklos veikla, prašome paremti Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklą!

Tam, kad galėtume gerinti mokymosi sąlygas čia besimokantiems vaikams bei puoselėti muzikos mokyklos aplinką, prašome Jūsų pervesti iki 1,2% pajamų mokesčio sumos pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą.

Tai galima padaryti pildant formas FR0512, kurias galite gauti iš mokytojų arba, jeigu naudojatės internetine bankininkyste, užpildyti ir išsiųsti 1,2% formą internetu.

Norėdami užpildyti deklaraciją internetu, turite:

1. Prisijungti prie Valstybinės mokesčių inspekcijos sukurtos elektroninės deklaravimo sistemos.
  2. Meniu eilutėje, kairėje pusėje spausti „Pildyti formą“.
  3. Surasti reikiamą formą. Ją galite rasti įvedus formos kodą – FR0512
  4. Spausti ant mėlynos ikonos dešinėje „Pildyti formą tiesiogiai portale“.
  5. Užpildyti reikiamus laukus. Užpildžius, viršuje paspausti „Klaidų tikrinimas”. Sistema automatiškai patikrins, ar forma užpildyta teisingai.
  6. Spausti „pateikti deklaraciją“.

Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos rekvizitai:

Paramos gavėjo identifikavimo numeris: 195474323

Paramos gavėjo pavadinimas – Vilniaus r. Rudaminos meno mokykla

Buveinės adresas – Mokyklos g. 11, Rudaminos k., Vilniaus r.

Banko pavadinimas – SEB

Banko kodas –7440

A/s – LT377044060005937481

Iš anksto nuoširdžiai dėkojame visiems, skyrusiems 1,2% pajamų mokesčio sumos mūsų mokyklai.

Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos administracija

Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara

Dailės klasė